KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8022482

nr 802 2482

Kopparstick

"Introductio Geographica" 1762, Preisler, 26 x 26 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 januari 2013
kl 19:38:35